NartorolkiZabawaALBERT ROSENFIELD

ALBERT ROSENFIELD

by

rozrywka (16)Na początku roku 1995 roku powstał efemeryczny zespół, który nazwę swą zaczerpnął z popularnego serialu amerykańskiego ? Miasteczko Twin Peaks?, w którym jedną z postaci był agent FBI noszący takie nazwisko ( w nawiązaniu także do tego serialu nazwano drugi album zespołu -TWIN PIGS, który został wydany w 1997 roku). W skład zespołu wchodzili dwaj bracia Chrzanowscy, którzy, na co dzień byli gitarzystami basowymi ? Jacek w zespole Hey, a Marek w zespole Wilki, kolejny basista Wojciech Kuzyk (grający w grupach Kasi Kowalskiej i Urszuli) i Titus (z Acid Drinkers). Zespół nagrał materiał na płytę THE BEST OFF? każdy z muzyków sięgnął po inne instrumenty niż gitara basowa i płyta miała rzetelną, bez zbędnych popisów hardrockową muzykę. Teksty napisał Titus, a jedną piosenkę skomponowała Edyta Bartosiewicz. Płyta okazała się na tyle dobra, że zyskała nominację do nagrody Fryderyka w kategorii ?muzyka alternatywna- album roku?.
Albert Rozenfield dał jeszcze w 1996 roku dwa koncerty, a w marcu następnego roku miała trasę koncertową wraz z zespołem Hunter. Powstała jeszcze jedna płyta ?wspomniany album TWIN PIGS.

Inne wpisy związane z rozrywką oraz grami:

Frazy kluczowe: busy do danii szamotuły, onlynails cennik, kreda sisa, docieplenie granulatem Radom, markizy Kęty, Gniewiński portal, Minikoparka Gorlice, Tanie multiplikatory, standy eliptyczne cena druku, rodogosz ogrody, Tynk mozaikowy Lakma
Back to Top