BĘDZIE DOBRZE

by

W Ząbkowicach Śląskich na przełomie 1989 i 1990 roku powstał zespół Będzie Dobrze utworzony przez Małgorzatę Tekiel, Macieja Flanka i Sławomira Lenczewskiego. Grali muzykę łączącą elementy reggae i hard core?u. W początkowym okresie swojej działalności wykorzystywali także instrumenty klawiszowe i waltornię. W połowie roku 1990 nagrali kasetę demo I?M FREEMAN a rok później następną NA BOŻĄ CHWAŁĘ. W 1992 roku na zespół zwrócił uwagę Robert Brylewski dając mu możliwość nagrania swojego albumu i tak w 1994 roku ukazał się ich album (na kasecie) HUMAN ENERGY (nagrany w studio ?na żywo? bez jakichkolwiek dodatkowych dogrywek).
W ciągu siedmiu lat działalności zespół zagrał przeszło dwieście koncertów ( najważniejszy z nich w kwietniu 1994 roku w warszawskiej Stodole).
Zespół wydał dwa albumy:
1. HUMAN ENERGY ? 1994
2. OPEN YOUR MIND ? 1995 (na kasecie, a w 1996 roku na CD).

Inne wpisy związane z rozrywką oraz grami:

Frazy kluczowe: Fotoprzekaźnik przeciwsobny, rodogosz ogrody, złomowanie auta tarnobrzeg, ra nails lakier hybrydowy, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Drepo zadaszenia tarasów, CPE Gliwice, Wiedzopedia, przesłony wodoszczelne, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, żwir siany ostrów
Back to Top